10% PVP in FertiCult Flushing medium – lepkie podłoże w procedurze ICSI

10% PVP w podłożu FertiCultTM Flishing jest gotowym do użycia, lepkim podłożem, które może być stosowane w procedurze ICSI.

Docytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika (ICSI) do komórki jajowej poprzedzone jest jego umieszczeniem w szklanej pipecie. Jest to łatwiejsze dzięki wcześniejszemu unieruchamianiu plemnika. Najpopularniejszym sposobem unieruchamiania plemników jest umieszczanie ich w lepkim podłożu, zanim wykona się przecięcie/złamanie witki w celu całkowitego unieruchomienia.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWÓW WRAZ Z KODAMI ZAMÓWIEŃ:

PVP1
1x10ml 10% PVP w podłożu FertiCultTM Flushing

PVP0.2S
5×0.2ml 10% PVP w podłożu FertiCultTM Flushing

 

10% PVP in FertiCult Flushing medium – lepkie podłoże do zastosowania w procedurze ICSI

10% PVP in FertiCult Flushing medium jest lepkim podłożem, zawierającym PVP, stosowanym do przygotowania plemnika do ICSI. Procedura wstrzyknięca plemnika do oocytu poprzedzona jest umieszczeniem pojedynczego plemnika w szklanej pipecie, co jest ułatwione dzięki umieszczeniu plemników w lepkim podłożu, takim jak 10% PVP in FertiCult Flushing, zanim plemnik zostanie całkowicie unieruchomiony przez uszkodzenie witki.

10% PVP lepkie podłoże do zastosowania w procedurze ICSI

Firma FertiPro rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od tej pory jest godnym zaufania i niezależnym producentem odczynników do diagnostyki in vitro oraz podłoży do hodowli stosowanych w metodach wspomaganego rozrodu (ART) i diagnostyce niepłodności męskiej. Arcid sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce produkty FertiPro od 1994 roku.

AKTUALNY KATALOG (PDF) PRODUKTÓW FERTI PRO – W JĘZYKU POLSKIM LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

ZOBACZ INNE PRODUKTY Z KATEGORII: TECHNIKI WSPOMAGANEGO ROZRODU.

PRZEJDŹ DO: KONTAKT