Hyaluronidase in FertiCult Flushing medium – roztwór hialuronidazy

Hyaluronidase in FertiCult Flushing medium – podłoże z hialuronidazą zawiera 80IU/ml hialuronidazy pochodzenia wołowego o czystości farmeceutycznej w podłożu FertiCultTM Flushing (podłoże zbuforowane za pomocą HEPES, zawierające 4,00 g/l ludzkiej albumin surowiczej – HSA).

Podłoże FertiCult Flushing z hialuronidazą jest stosowane w procedurze denudacji/oczyszczania oocytów. Hialuronidaza rozkłada kwas hialuronowy pomiędzy komórkami wieńca promienistego, co powoduje że wieniec łatwiej jest usunąć mechanicznie. Produkt jest gotowy do użycia.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWÓW WRAZ Z KODAMI ZAMÓWIEŃ:

HYA001
1 ml podłoża FertiCultTM Flushing z hialuronidazą

HYA010
10 ml podłoża FertiCultTM Flushing z hialuronidazą

 

Hyaluronidase in FertiCult Flushing medium – roztwór hialuronidazy

Podłoże FertiCult Flushing z hialuronidazą zawiera 80IU/ml hialuronidazy. Roztwór stosowany jest w procesie denudacji/oczyszczania oocytu. Hialuronidaza rozkłada kwas hialuronowy pomiędzy komórkami wieńca promienistego, co ułatwia jego mechaniczne usunięcie. Podłoże jest sterylizowane w warunkach aseptycznych.

roztwór hialuronidazy

Firma FertiPro rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od tej pory jest godnym zaufania i niezależnym producentem odczynników do diagnostyki in vitro oraz podłoży do hodowli stosowanych w metodach wspomaganego rozrodu (ART) i diagnostyce niepłodności męskiej. Arcid sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce produkty FertiPro od 1994 roku.

AKTUALNY KATALOG (PDF) PRODUKTÓW FERTI PRO – W JĘZYKU POLSKIM LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

ZOBACZ INNE PRODUKTY Z KATEGORII: TECHNIKI WSPOMAGANEGO ROZRODU.

PRZEJDŹ DO: KONTAKT