SpermFreeze & SpermFreeze SSP – podłoża do krioprezerwacji ludzkich plemników

SpermFreeze – podłoże SpermFreezeTM jest przeznaczone do mrożenia plemników ludzkich, także plemników pozyskanych z jąder i najądrzy.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU WRAZ Z KODEM ZAMÓWIENIA:

SPF
5 x 20ml SpermFreezeTM

SPF05
25 x 5ml SpermFreezeTM

 

SpermFreeze SSP – podłoże SpermFreeze SSP jest gotowym do użycia podłożem buforowanym za pomocą HEPES przeznaczonym do mrożenia plemników ludzkich. Podłoże zawiera 0,4% HAS (ludzkiej albumin surowiczej) oraz 26,76% glicerolu w celu ochrony plemników przed uszkodzeniem w czasie procedury mrożenia.

UWAGA: stężenie glicerolu w podłożu SpermFreeze SSP jest znacznie wyższe niż w podłożu SpermFreeze – istotnym jest stosowanie właściwych współczynników rozcieńczenia jeśli używa się obu podłoży.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU WRAZ Z KODEM ZAMÓWIENIA:

SSP001
5 x 1ml SpermFreeze SSP

 

SpermFreeze & SpermFreeze SSP – podłoża do krioprezerwacji ludzkich plemników

SpermFreeze oraz SpermFreeze SSP są podłożami do krioprezerwacji plemników ludzkich, w celu dalszego ich wykorzystania w metodach rozrodu wspomaganego.

SpermFreeze / SpermFreeze SSP - podłoża do krioprezerwacji ludzkich plemników

Firma FertiPro rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od tej pory jest godnym zaufania i niezależnym producentem odczynników do diagnostyki in vitro oraz podłoży do hodowli stosowanych w metodach wspomaganego rozrodu (ART) i diagnostyce niepłodności męskiej. Arcid sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce produkty FertiPro od 1994 roku.

AKTUALNY KATALOG (PDF) PRODUKTÓW FERTI PRO – W JĘZYKU POLSKIM LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

ZOBACZ INNE PRODUKTY Z KATEGORII: TECHNIKI WSPOMAGANEGO ROZRODU.

PRZEJDŹ DO: KONTAKT