+48 61 823 39 81 biuro@arcid.pl

FertiPro – testy do diagnostyki niepłodności i analizy nasienia

Firma FertiPro powstała w 1992 roku w Belgii i jest jednym z wiodących producentów mediów w diagnostyce i hodowli komórkowej wykorzystywanych w technikach wspomaganego rozrodu oraz w diagnozowaniu męskiej niepłodności. Produkcja testów i środków odbywa się w wysokiej klasy, nadciśnieniowym i ściśle kontrolowanym środowisku laboratoryjnym, które jest sklasyfikowane jako GMP klasa C.

Marka FertiPro jest jednym z czołowych i cenionych producentów testów diagnostycznych do analizy nasienia.

Arcid sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki FertiPro na terenie Polski.

 

FertiPro – testy do diagnostyki niepłodności i analizy nasienia

Poniżej kilka wybranych i popularnych produktów marki FertiPro, które znajdują się w naszej ofercie:

  • Olej mineralny FertiCultTM  – uniwersalny lekki olej mineralny stosowany w procedurach związanych z technikami wspomaganego rozrodu m.in. IVF, ICSI. Dzięki zastosowaniu oleju możliwe jest używanie małych objętości podłóż do zapłodnienia i hodowli zarodków. Stosowanie oleju mineralnego FertiPro zapobiega odparowywaniu podłóż, co niweluje niekorzystny efekt wzrostu osmolalności.
  • Test SpermMar IgG TM – innowacyjny zestaw diagnostyczny przeznaczony do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych klasy IgG w nasieniu i surowicy ludzkiej.
  • Test SpermMar IgA TM – zestaw diagnostyczny przeznaczony do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych klasy IgA w nasieniu ludzkim.
  • FertCult Flushing medium TM – podłoże do płukania oocytów, plemników i zarodków ludzkich, do procedury ICSI, swim-up plemników, inseminacji domacicznej, transferu zarodków oraz przygotowania gradientów gęstości.
  • Hyaluronidase in FertiCult Flushing medium TM – podłoże hodowlane do stosowania w procedurach rozrodu wspomaganego (ART). Podłoże FertiCultTM Flushing z hialuronidazą jest stosowane w procedurze denudacji/oczyszczania oocytów. Hialuronidaza rozkłada kwas hialuronowy pomiędzy komórkami wieńca promienistego, dzięki czemu wieniec łatwiej jest usunąć w sposób mechaniczny.
  • LeucoScreen Plus TM – półilościowy histochemiczny zestaw do rozróżniania leukocytów peroksydazo-dodatnich  w nasieniu ludzkim.
  • 10% PVP w podłożu FertiCultTM Flushing – lepkie podłoże do spowalniania ruchliwości plemników.
  • Sil-Select Plus TM – gotowy do użycia systemem gradientowy do preparatyki nasienia. System Sil-Select Plus marki FertiPro może być stosowaniu w połączeniu z IUI, IVF i ICSI.

 
Masz pytania? Poznaj całą ofertę produktów FertiPro. Zapraszamy do KONTAKTU.