Fructose Test – ocena ilościowa fruktozy w płynie nasiennym u ludzi

Fructose Test – fotometryczna ocena ilościowa fruktozy w płynie nasiennym u ludzi.

Ilość fruktozy w nasieniu odzwierciedla funkcję wydzielniczą pęcherzyków nasiennych.

Niska zawartość fruktozy w nasieniu jest charakterystyczna dla częściowej lub całkowitej niedrożnośći przewodów wyprowadzających nasienie, wrodzonego obustronnego braku nasieniowodów, częściowego wytrysku wstecznego i niedoboru androgenów.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • Odczynnik 1 – 50ml roztworu TCA
  • Odczynnik 2 – 25ml stężonego HCl (32%)
  • Odczynnik 3 – 3ml Indolu w metanolu
  • Odczynnik 4 – 25ml NaOH (0.5M)
  • Standard fruktozy – 10ml (5mg/ml)

 

KOD ZAMÓWIENIA:

FRUCTOSE   Fructose Test – 96 testów
 

Fructose Test – zestaw do oceny fruktozy w płynie nasiennym

Główną frakcję ilościową ejakulatu stanowi wydzielina pęcherzyków nasiennych. Zawartość fruktozy w nasieniu może być markerem czynności pęcherzyków nasiennych. Niska zawartość fruktozy w nasieniu jest charakterystyczna dla częściowej lub całkowitej niedrożności przewodów wyprowadzających nasienie, wrodzonego obustronnego braku nasieniowodów, częściowego wytrysku wstecznego i niedoboru androgenów.

Zastosowanie Fructose Test jest ilościowym nieautomatycznym, fotometrycznym zestawem diagnostycznym do pomiaru fruktozy w próbkach ludzkiego nasienia lub płynu nasiennego (świeżego i mrożonego)

Fructose Test - zestaw arcid

Firma FertiPro rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od tej pory jest godnym zaufania i niezależnym producentem odczynników do diagnostyki in vitro oraz podłoży do hodowli stosowanych w metodach wspomaganego rozrodu i diagnostyce niepłodności męskiej. Arcid sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce produkty FertiPro od 1994 roku.

AKTUALNY KATALOG (PDF) PRODUKTÓW FERTI PRO – W JĘZYKU POLSKIM LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

ZOBACZ INNE PRODUKTY Z KATEGORII: ANALIZA NASIENIA