SpermMar Test IgA

Ponieważ w prawidłowych warunkach fizjologicznych plemniki nie mają kontaktu z krwią obwodową, w męskim układzie rozrodczym nie występują przeciwciała przeciwplemnikowe. Jednakże w przypadku przerwania bariery krew-jądro, układ odpornościowy może wytworzyć przeciwko plemnikom przeciwciała przeciwplemnikowe, co może przyczyniać się do problemów z płodnością.

Przeciwciała przeciwplemnikowe należą do dwóch klas przeciwciał: IgG i IgA; mogą wystepować zarówno w nasieniu jak i w surowicy krwi. Ich obecność jest klinicznie związana z niepłodnością immunologiczną, dlatego możliwości wykrywania tych przeciwciał mogą być pomocne w ocenie potencjału płodności.

Testy SpermMar Test IgA i IgG są półilościowymi, nieautomatycznymi zestawami diagnostycznymi do wykrywania odpowiednio przeciwciał klasy IgA lub IgG na plemnikach w nasieniu ludzkim (lub IgG w surowicy krwi).

SpermMar Test IgA do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych

Test SpermMar IgA jest ilościowym zestawem diagnostycznym z kuleczkami lateksu przeznaczonym do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych klasy IgA w nasieniu ludzkim. Obecność przeciwciał przeciwplemnikowych może mieć związek z funkcjonowaniem plemników, reakcją akrosomalną i wiązaniem do osłonki przejrzystej.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • 1 fiolka zawierająca 0,7ml kuleczek lateksu do testu SpermMar IgA
  • Szkiełka mikroskopowe podstawowe (76×24 mm)*
  • Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe (24×40 mm)*
  • Mikropipety skalibrowane na 10µl*
  • Gumowa naciągarka/pompka do pipet*

*zawarte tylko w zestawie kompletnym (SPMA_C)

 

KODY ZAMÓWIEŃ:

SPMA_S    SpermMar Test IgA – 50 oznaczeń

SPMA_C    SpermMar Test IgA zestaw kompletny – 50 oznaczeń

SpermMar Test IgA (1)

Firma FertiPro rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od tej pory jest godnym zaufania i niezależnym producentem odczynników do diagnostyki in vitro oraz podłoży do hodowli stosowanych w metodach wspomaganego rozrodu i diagnostyce niepłodności męskiej. Arcid sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce produkty FertiPro od 1994 roku.

AKTUALNY KATALOG (PDF) PRODUKTÓW FERTI PRO – W JĘZYKU POLSKIM LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

ZOBACZ INNE PRODUKTY Z KATEGORII: ANALIZA NASIENIA