Spermac Stain – zestaw diagnostyczny do barwienia plemników ludzkich

Spermac Stain jest jakościowym zestawem diagnostycznym do barwienia plemników ludzkich. Celem tego barwienia jest różnicowanie plemników o prawidłowej i nieprawidłowej morfologii. Pozwala to na rozpoznanie różnych części komórki plemnika (główki, akrosomu, regionu równikowego, wstawki, witki), co pozwala na rozróżnienie plemników o prawidłowej i nieprawidłowej budowie.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • Odczynnik A: czerwony – 50ml lub 250ml
  • Odczynnik B: jasno zielony – 50ml lub 250ml
  • Odczynnik C: ciemno zielony – 50ml lub 250ml
  • Fix: utrwalacz – 50ml lub 250ml

 

KOD ZAMÓWIENIA:

SPS050    Spermac Stain – 4 x 50 ml
SPS250    Spermac Stain – 4 x 250 ml

 

Spermac Stain – barwienie do oceny morfologii plemników

Spermac Stain jest jakościowym, nieautomatycznym zestawem diagnostycznym do użytku profesjonalnego w barwieniu plemników ludzkich.

Morfologia plemników jest jednym z podstawowych parametrów ocenianych w ramach diagnostyki i oceny męskiej niepłodności. Spermac Stain jest zestawem diagnostycznym do oceny ludzkich plemników in vitro zawierającym utrwalacz i 3 barwniki. Barwienie umożliwia rozróżnienie plemników o prawidłowej i nieprawidłowej budowie polepszając widoczność poszczególnych części komórki plemnikowej (główki, akrosomu, regionu równikowego, wstawki, witki)

Spermac Stain

Firma FertiPro rozpoczęła działalność w 1992 roku. Od tej pory jest godnym zaufania i niezależnym producentem odczynników do diagnostyki in vitro oraz podłoży do hodowli stosowanych w metodach wspomaganego rozrodu i diagnostyce niepłodności męskiej. Arcid sp. z o.o. dystrybuuje w Polsce produkty FertiPro od 1994 roku.

AKTUALNY KATALOG (PDF) PRODUKTÓW FERTI PRO – W JĘZYKU POLSKIM LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

ZOBACZ INNE PRODUKTY Z KATEGORII: ANALIZA NASIENIA

PRZEJDŹ DO: KONTAKT